Přátelé, od 1.října 2023 se přesouváme do nových prostor, na adrese Chrám srdce, Přemyslovská 25, Praha 3.

Po celý měsíc LEDEN byly formuláře k přihlášení mimo provoz. Nyní je vše v pořádku. Prosíme přihlašte se znovu. Děkujeme.

MGR. BOREK FLANDERA

ŠKOLA MASÁŽÍ

MASÉRSKÁ ŠKOLA MGR. BOREK FLANDERA

Naše rodinná firma působí
v oblasti výuky
masáží od roku 1993.

Naše rodinná firma působí v oblasti výuky masáží od roku 1993 jako Soukromé vzdělávací zařízení Stanislava Flandery. Od roku 2001 jsme registrováni jako nestátní zdravotnické zařízení. Výuka probíhá v profesionálně vybavených učebnách za pomoci moderní audiovizuální techniky, modelů a pod vedením lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Pro účastíky kurzů je k dispozici wifi připojení, parkování v blízkém okolí, vybavená kuchyňka.

Dáváme naší práci smysl, proto se výhradně věnujeme kvalifikačnímu kurzu Masér ve zdravotnictví, na jehož základě získáte živnostenský list nebo můžete pracovat ve zdravotnictví, lázeňství.

I když je kurz delší, náročnější a na studenty jsou kladeny vyšší nároky než v 150hodinovém kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže, získáte větší přehled o lidském těle, snazší uplatitelnost na tru práce a praxí ve zdravotnických zařízeních  od nás odcházíte plně vybaveni pro výkon této profese.

Kurz Masér ve zdravotnictví doplňujeme následnou péčí o maséry v podobě nástavbových kurzů, které rozvíjejí naši profesi a prohlubují vzdělání získané v základním kurzu.

Na většině kurzů vyučuje Stanislav Flandera  spolu se svým zetěm Borkem. Snažíme se, aby přístup k vám byl individuální, zachovali jsme kvalitu na nejvyšší možné úrovni a proto se stále zdokonalujeme.  O agendu a veškerou komunikaci s vámi  pečuje ženská polovina týmu – Albínky.

Nabízet vám ty nejlepší služby v masérském oboru je naše radost a naplnění.

„Zakládáme naši práci na kvalitě, rodinné atmosféře a individuálním přístupu k našim žakům. Naším cílem je přinést odborné a praktické znalosti nejen těm, kteří se chtějí v oblasti poskytování masážních služeb živit, ale i pohodu a uvolnění těm, kteří chtějí znalosti získané v naší škole využít pouze pro svůj osobní rozvoj a potěšení svých blízkých.“

Flanderovi