Stanislav Flandera

Lektoři

Profesionálové na svém místě

Stanislav<br />Flandera
Stanislav
Flandera
Zakladatel školy, lektor
Wave Image

Stanislav Flandera, Zakladatel školy, Lektor

Masážím se věnuje více než 40let, mezi prvními v ČR začal pořádat kurz akreditovaný MZČR Masér v kategorii nižších zdravotnických pracovníků, dnes  Masér ve zdravotnictví.  Založil a dlouhá léta byl prezidentem profesní masérské organizace Aliance masérů zdravotnických AMZČR (proklik na stránky www.amzcr.cz). Za svůj přínos oboru získal mnohá ocenění.
Napsal knihu Klasická masáž, která byla uznána jako učebnice pro masérské obory.
Kniha Tejpování pevnými a pružnými páskami byla první svého druhu v České republice. Na ní navázala kniha Kineziotaping.
V současné době se věnuje lektorování v kurzu masér ve zdravotnictví a dalších specializovaných kurzech.
Ve volném čase rád cestuje, zahradničí, jezdí na kole, věnuje se turistice, stále rád čte a vzdělává se  a je rekreačním hráčem golfu.

MGR. BOREK<br />FLANDERA
MGR. BOREK
FLANDERA
Lektor
Wave Image

Mgr. Borek Flandera, Lektor

Střední školu studoval ve Spojených státech, kde téměř pět let žil. Vysokoškolským vzděláním je andragog, v naší škole učí na kurzu masér, baňkování, masáže dětí a těhotných, taping atd. Masážím se věnuje přes 10let v naší škole i v soukromé praxi. Volný čas tráví se svými syny Ondrou a Jindrou a společně rádi cestují, chalupaří, věnují se turistice, pracuje s kamenem a se dřevem.

MUDr. Ludmila<br />Hamplová<br />Ph.D.
MUDr. Ludmila
Hamplová
Ph.D.
Lektor
Wave Image

Doc. MUDr. Lidmila Hamplová Ph.D., Lektor

Paní docentka přednáší hygienu, epidemiologii a první pomoc v kurzu Zdravotnický masér v naší škole od roku 1994.
Pracovala mnoho let na Krajské hygienické stanici a na Ministerstvu zdravotnictví . V současné době působí jako akademický pracovník a prorektorka pro pedagogickou činnost na Vysoké škole zdravotnické, o.p.s.,   vyučuje na 2. LF UK a na Jihočeské univerzitě. 

Mezi záliby docentky Hamplové patří hlavně kultura, zejména četba, návštěvy výstav, divadelních představení a koncertů, práce na zahrádce, houbaření, setkávání se s přítelkyněmi a bývalými kolegyněmi z práce. Největším jejím potěšením ovšem je možnost strávit každou volnou chvilku v kruhu rodiny, zejména vnučky Kristýnky, vnoučků Štěpánka a Oskárka a kočky Barborky a kocoura Toma.

 
Eva<br />Hrubá
Eva
Hrubá
Lektor
Wave Image

Eva Hrubá, Lektor

Byť pochází z rodiny pedagogů, sama toužila stát se lékařkou. Tehdejší režim jí studium neumožnil. Životní cesta paní Hrubé směřovala i tak ke zdravotnictví, ve kterém zůstala, vystudovala obor zdravotní sestra a rehabilitační pracovnice, dnešní fyzioterapeut.
Celý život pracovala ve zdravotnictví jako rehabilitační a od svých 30 let jako vedoucí rehabilitace, prvně v nemocnici na Vinohradech, později na Malvazinkách.
Současně se začala věnovat i pedagogické činnosti na SZŠ a VOŠ.
U nás přednáší od roku 1994. Vede kurzy Měkkých technik, Segmentové masáže a především Manuální Lymfodrenáže.
Volného času moc nemá, ráda jezdí na výlety, chodí na koncerty a výstavy.

MUDr. Magdalena Vrabcová
MUDr. Magdalena VrabcováLektor
Wave Image

MUDr. Magdalena Vrabcová, Lektor

Paní doktorka dlouhá léta působila na anatomickém ústavu I. LFUK. Od 90.let působila v laserovém centru, kde se věnovala estetické medicíně. Zároveň  se začala věnovat pedagogické činnosti v soukromých školách.
V naší škole od počátku přednášela v kurzech kosmetiky, cvičitel fitcentra a sportovního maséra. Spolupráci jsme obnovili v roce 2017, výukou v kurzu Masér a Manuální lymfodrenáž.
Paní doktorka ráda vaří, věnuje se power józe, nordic walkingu a pilates. Ráda tráví čas se svými třemi dcerami a čtyřmi vnoučaty. Velkou láskou je kynologie a  péče o dva pejsky, Sisinku a Cucia.

Albína Flanderová, dis
Albína Flanderová, dis
Wave Image

Albína Flanderová, DiS.

Rodinné a přátelské zázemí v naší školičce vytváří Albína Flanderová. Je vystudovaná fyzioterapeutka, spoluautorka knihy Klasické masáže. Vede dokumentaci a agendu celé školy, setkáte se s ní při emailové a telefonické komunikaci ke kurzům.
Je rekreační hráčkou golfu, jezdí na kole a na rozdíl od manžela se po zahrádce ráda jenom prochází J Doma se stará o dva kocoury, jednoho dvounohého a druhého čtyřnohého a ve zbytku času dělá babičku akčním vnoučatům, Ondrovi a Jindrovi.us vel dui.

MGR. ALBÍNA FLANDEROVÁ
MGR. ALBÍNA FLANDEROVÁ
Wave Image

Mgr. Albína Flanderová

Albínka je vystudovaná andragožka, po škole pracovala na ministerstvu zdravotnictví Čr. V současné době pomáhá velké Albínce s agendou ke kurzům, stará se o sociální sítě a web.
Odpoledne se stará o dva pacholíčky, Ondru a Jindru a po nocích se věnuje ruční tvorbě v projektu Píseň mého srdce. Ráda se toulá po horách, chalupaří ve stařičké roubence v Krkonoších, cvičí jógu, čte a fotí.

Naše výuka probíhá v profesionálně
vybavených učebnách

za pomoci moderní audiovizuální techniky, modelů a pod vedením lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Pro účastíky kurzů je k dispozici wifi připojení, parkování v blízkém okolí, vybavená kuchyňka.

Kontaktní informace

Nestátní zdravotnické zařízení Stanislav Flandera

  • A Nekvasilova 625/2 Praha 8 186 00
  • 18428291
  • E info@flandera.cz
  • M +420 777 877 437
Copyright © 2022 flandera.cz. | Masérské kurzy Stanislav Flandera | Mapa webu

Design & Development By Wextra

Nestátní zdravotnické zařízení

Stanislav Flandera

Nekvasilova 625/2
Praha 8 186 00


+420 777 877 437
info@flandera.cz